OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 Kontakt

<Zpět 

iPOSUDEK.CZ

Martin Svoboda, IČ 726 79 841

Odhadce zapsaný v živnostenském rejstříku pro obory činnosti:

Oceňování majetku pro věci nemovité, věci movité; zpracování odborných posudků a studií

Externí spolupracovník znaleckého ústavu XP invest, s.r.o.

 

Sídlo: Ústecká 66, 405 02 Děčín XII - Vilsnice

Kancelář: Pohraniční 463/5, 405 02 Děčín I (konzultace pouze po objednání)

Bank. spojení: 2300448105/2010, Fio banka, a.s. - pobočka v Děčíně

E-mail: info@iposudek.cz  |  ID datové schránky: fdabre6

Telefon: +420 604 600 645

 

O nás

Oceňováním majetku se zabývám již od roku 2009, mj. v rámci výkonu svého povolání, a to zejména v krizových řízeních při oceňování majetkových podstat konkursních a likvidačních dlužníků, a dále jako externí spolupracovník znaleckého ústavu.

Po absolvování střední ekonomické školy jsem v rámci dalšího vzdělávání na vysoké škole studoval specializační studium technického znalectví na Ústavu soudního inženýrství, Vysokého učení technického v Brně a doplňující pedagogické studium na Pedagogické fakultě University J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, jako učitel praktického vyučování pro střední školy. Od roku 1996 do roku 2008 jsem působil v automobilovém průmyslu, kde jsem získal rozsáhlé zkušenosti v oblasti autoopravárenství, likvidace a rozpočtů škod na vozidlech. V současné době, jako zapsaný odhadce, zajišťuji vypracování znaleckých posudků (ve spolupráci se znaleckým ústavem) a odhadů pro oceňování nemovitostí, odhadů vozidel a movitého majetku pro fyzické osoby i firmy, notáře a orgány veřejné moci. Za kvalitu výstupů v podobě posudků a odhadů ručím svými mnohaletými zkušenostmi z praxe i studia.

Těším se na vzájemnou spolupráci, Martin Svoboda.

<Zpět