Kalkulace ceny za zpracování pasportu stavby

Pro orientační výpočet ceny za zpracování pasportu stavby je třeba provést kalkulaci vycházející ze zastavěných ploch jednotlivých podlaží stavby. V následující tabulce vyplňte plochy jednotlivých podlaží: podzemního podlaží, přízemí, vrchního patra nebo obytného podkroví a půdy. Po zadání hodnot do tabulky bude možné vypočítat orientační náklady na zpracování dokumentace. 

Upozorňujeme, že výpočet je orientační a konečná cena je vždy určena dle složitosti konkrétního případu po konzultaci s klientem. V případě hlavních staveb (rodinných domů, chalup, chat apod.) je cena za zpracování vždy nejméně 12 tis. Kč bez DPH. U vedlejších staveb (garáže, kolny apod.) je cena za zpracování vždy nejméně 6 tis. Kč bez DPH, bez ohledu zda výpočet dle metrů vychází méně.

Do kalkulačky zadávejte vždy zastavěnou plochu daného podlaží (podle rozměrů vnějšího pláště stavby), nikoliv vnitřní užitné plochy. Pokud se tedy jedná o dům s vnějšími rozměry 10 x 10 m, celkově podsklepený s dvěma patry a půdou, je třeba zadat:

  • Podzemní podlaží 100
  • Přízemí 100
  • Patro 100
  • Půda 100

Kalkulace ceny pasportu

Položka Zastavěná plocha (m²) Započítané
Podzemní podlaží (sklep) 0.00
Přízemní podlaží 0.00
Další podlaží nebo obytné podkroví 0.00
Půda 0.00
Typ stavby
Plocha k výpočtu 0.00
Cena za zpracování pasportu 0.00 Kč - 0.00 Kč